Tiskové středisko

Kontakt pro média

Radka Černá

mluvčí a PR Manager Sberbank cz

Tým komunikace poskytuje informace a servis médiím a nemá přístup do klientských systémů. Pokud jste klient a potřebujete kontaktovat Sberbank CZ, nebo nám chcete nabídnout spolupráci v jakékoli oblasti, obraťte se, prosím, na zákaznickou linku 800 133 444 nebo mail@sberbankcz.cz.

Loga a fotografie ke stažení

Dokumenty ke stažení

Tiskové středisko

Vyhledat v tiskových zprávách

25.02.2021

Sberbank navyšuje počty klientů díky novému účtu s odměnou 1234 Kč za mobilitu a každoročně za věrnost

Sberbank navyšuje počty aktivních klientů, a to díky svým unikátním běžným účtům pro fyzické osoby. Loni v dubnu přišla na trh s novinkou v podobě běžného účtu s odměnou 1234 korun vyplácených každý rok za věrnost a navíc 1234 korun jednorázově za přechod z jiné banky. Meziročně se měsíční nárůst otvíraných účtů zvýšil o více než 160 procent a počet aktivních klientů banky meziročně stoupl o 100 procent.

Číst dále Číst dále

21.12.2020

Covid srazil příjmy Čechů, pohoršila si třetina z nich

Příchod pandemie koronaviru ovlivnil příjmy Čechů, třetina z nich si pohoršila. Příjem jim letos klesl v průměru o čtvrtinu. I to je možná jeden z důvodů, proč mnozí během pandemie změnili přístup k finančním produktům jako ke spoření, úvěrům, investicím a online bankovnictví. Nezvyklá situace přiměla některé domácnosti k efektivnější správě peněz. Češi si zvykli více používat online bankovnictví. Ve srovnání s předcovidovým obdobím jej více využívá každý čtvrtý (26 %). Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu Sberbank o finanční situaci v domácnostech.

Číst dále Číst dále

Starší tiskové zprávy